Zbavit se cukrovky? - Teď tuto možnost máte!

Rozhovot s lékařemLéčba diabetuNovinkaCannabis Oil

Podle Světové zdravotnické organizace je diabetes jednou z hlavních příčin předčasné smrti na světě.

Podle oficiálních statistik žije v současné době na světě více než 425 milionů lidí s diabetem. Endokrinologové však odhadují, že skutečné číslo je dvojnásobně větší: hodně pacientů ani nevědějí že jsou nemocné.

Je možné trvale se zbavit diagnózy cukrovky? Vedoucí lékař Institutu diabetiků Maria Podracká odpovědídá nám na veškeré důležité otázky které se týkají této zákeřné nemoci.

- Pani Podracká, špatná statistika naznačují, že počet diabetiků typu 2 neustále roste. Jaký je důvod a jaké jsou příčiny nemoci?

- V minulosti se druhý typ diabetu správně nazýval cukrovkou obézních lidí nebo cukrovky starších osob. Hlavními faktory rozvoje této nemoci jsou obezita, sedavý životní styl, věk a genetika.

Epidemie diabetu, úpřímě řečeno, přímo souvisí s epidemií obezity. Nadváha ovlivňuje funkci gastrointestinálního traktu a zejména slinivky břišní, která produkuje hormon důležitý pro odbourávání cukrů - inzulín.

- Existují nějaké známky, které by měly pacienta upozornit a sloužit jako důvod pro navštivení endokrinologa?

- Ano, takové příznaky existují, ale projevují se již podstatným zvýšením hladiny cukru v krvi. Mezi ně patří: sucho v ústech, žízeň, časté močení, slabost.

Tyto příznaky se mohou objevit mnoho let po onemocnění. Malé vyšplhávání hladiny cukru v krvi se nemusí projevit na fyzickém zdraví, ale takové stavy mohou vést k závažným vaskulárním komplikacím diabetu až za několik let.

Pacienti spádajicí pod rizikovou skupinu - nad 40 let a s nadváhou - by proto měli být pravidelně vyšetřováné u endokrinologa.

- Většina diabetiků si ani neuvědomuje závažnost tohoto onemocnění. Řekněte nám, prosím, jak cukrovka ovlivňuje vnitřní orgány, jaké jsou její důsledky?

- Diabetes má devastující účinek na všechny vnitřní orgány a systémy orgánu osoby. Faktem je, že naše cévy nejsou přispusobeny ke zpracovávání cukru v krve: glukóza poškozuje cévy které poskitují krví ledviny a očí, což postupně vede k selhání ledvin a úplné ztrátě zraku.

Riziko aterosklerózy cév mozku a srdečních tepen se mnohokrát zvyšuje. A poškození cév nohou vede nakonec ke gangréně a amputaci končetin.

- Existuje způsob, jak úplně vyléčit diabetes?

- Posledních několik let náš institut společně s velkou farmaceutickou společností vyvíjí nejnovější lék pro léčbu diabetu 2.typu. Lék se jmenuje Cannabis Oil .

V současné době je to nejúčinnější nástroj, který nemá analogy.

- Jak funguje Cannabis Oil?

- Zvyšuje sekreci inzulínu, zvyšuje citlivost těla na tento hormon, snižuje inzulínovou rezistenci. Kromě toho Cannabis Oil narušuje vstřebávání uhlohydrátů do střeva.

Průběh léku poskytuje úplné obnovení funkcí pankreatu. V důsledku toho se začíná produkce dostatku inzulínu bez žádné podpory.

- To znamená, že po použití Cannabis Oil se tělo úplně obnovuje?

- Ano. Odstraňují se také veškeré komplikace doprovázejicí cukrovku: přípravek Cannabis Oil čistí krevní cévy z cholesterolových plaků, uvolňuje hypertenzi, zajišťuje správnou výživu nervového systému. Pomáhá snižovat váhu neutralizuje nejneběžnější příčinu onemocnění - obezitu. Snižuje chuť na sladkosti, blokuje chuťové zóny jazyku, které jsou citlivé na sladké.

Co je nejpozoruhodnější: součástí přípravku jsou pouze rostlinné komponenty. Výsledkem je, že nemá absolutně žádné negativní důsledky pro tělo.

- Kde mohu získat Cannabis Oil?

- Cannabis Oil se prodává v lékárnách, ale bude obtížné jej najít: je to nový lék, proto je vzácný. Výrobní společnost proto vytvořila webovou stránku, na které si můžete objednat Cannabis Oil za speciální cenu, bez dalších poplatků od prodejců.

- Paní Podrácka, děkujeme za tento velmi informativní rozhovor. Myslím, že tímto jste pomohla mnoha našim čtenářům.

Editoriál: odkaz na web, kde si můžete koupit Cannabis Oil po slevé ceně, příhlášte se níže.

Vše, co musíte udělat, je zadat jméno a telefonní číslo. Pospěšte si! Máte čas:
09: 53
Objednávkový formulář Cannabis Oil
Vaše země:
Vaše jméno:
Telefon:
39 евро78 евро
Komentáře:
Alena Nová23.06.2020

Moje máma měla diabetes 15let. Objednala jsem jí Cannabis Oil, chtěla bych, aby konečně začala žít život normálního člověka

Katerina Plachá24.06.2020

Také mám cukrovku. Jsem strašně unavená z nekonečných injekcí a omezení v jídle...

Ivana Nováková25.06.2020

Děkuji vám za doporučení!

Jan Dlouhý25.06.2020

Moje babička měla spoustu nemocí a před rokem také zjístila že má cukrovku. Ona se toho velmi bála, plakala, obávala se komplikací, amputací a závislosti na inzulínu. Bylo nám, vnoučatům, jí velmi líto. Pomáhali jsme jí jak mohly. Děkuji Vám moc za tento lék a článek, díky němuž jsme se o přípravku dozvěděli. Moje babička již začala léčbu, říká, že se jíž cítí mnohem lépe po prvním použití

Václav Jelínek26.06.2020

Vždycky jsem nechápal tomu, že lékaři hledají léky na rakovinu, HIV a jiná onemocnění. Ale nemyslel jsem si, že naše lékaři mají zájem o léky na diabetes. Na tento článek jsem se narazil docela náhodně, ale byl jsem velmi potěšen z toho, že jsem našel informaci o Cannabis Oil. Můj otec je diabetik, objednal jsem pro něj hned několik balíčků tohoto léků

Blanka Hvězdová27.06.2020

Už někdo dostal balíček? Jak dlouho jste čekali až Vám to dorazí?

Kamila Korbová28.06.2020

Doručili mi to za tři dny

Petr Tesárek29.06.2020

Je mi jen 45 let a jsem diabetik. Ještě neberu inzulínu, ale pořád beru hodně jiných léku každý den, dodržují přísnou dietu (což je velmi obtížné), ale cukr pořád mám vysoký. Moje ruce jsou hrozně oteklé, že se stěží dotýkám prstem kláves počítače (jsem programátor). Tato nemoc mi opravdu brání žít obyčejný život. Dali jste mi naději žít naplno

Kateřina Poláková29.06.2020

Objednala jsem to, fakt už se těším začít léčbu

Stanislav Kozlík30.06.2020

Jsem také diabetik už dlouho. Jsem už velmi unavený z boje s nemocí. Fakt doufám že tento lék mi pomůže

ShareThis Copy and Paste